چرا ما را انتخاب می کنند؟

هدف ما این است که منبع قابل اعتماد درآمد بالا را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم ، در حالی که خطرات احتمالی را به حداقل می رسانیم و خدمات با کیفیت بالا را ارائه می دهیم.

خرید و فروش انواع اسکناس- افتتاح حساب بانکی ، دریافت کارت اعتباری-پرداخت پی پال-پرداخت آنلاین و مشاوره امور مالی بر اساس مقرارت ارزی و ضدپولشوئی بانک مرکزی جمهوری اسلامی صورت می‌پذیرد.

سامانه‌ی حواله‌های نیما در واقع مخفف «نظام یکپارچه معاملات ارزی » محسوب می‌شود که با هدف آسان‌سازی معاملات، در فضایی رقابتی و امن و سالم راه اندازی شده است. این سامانه به این منظور طراحی شده است که خریداران و فروشندگان بتوانند در یک سامانه یکپارچه با یکدیگر در ارتباط باشند.

شما با یکبار معامله در صرافی والامی می‌توانید از سرویس‌های VIP ما بر خوردار شوید. در بخش VIP درخواست خود را به طور آنلاین به اطلاع پرسنل ما برسانید و به روزترین اخبار ، مقاله‌ها و ... را دریافت نمایید.

جدیدترین قیمت سکه را در سایت صرافی والامی دنبال کنید. تمامی تلاش ما بر این است که بهترین قیمت در منطقه را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم. پرسنل ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می‌باشند.

می‌توانید جدیدترین قیمت‌های ارز را در سایت ما مشاهده و دنبال کنید. تمامی ارزهای مورد نیاز شما در صرافی والامی موجود می‌باشد. از نمودار داخل جدول برای تحلیل قیمت ارز استفاده کنید یا برای اطلاعات بیشتر با پرسنل ما تماس بگیرید.

صرافی والامی مکانی امن برای انتقال پول‌های شما به هر نقطه از جهان می‌باشد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر تمامی حواله‌های نیمایی خود را به ما بسپارید.